Fonde

Marianne Kofoed

BEVICA

Maria From

Dreyers Fond

Søren Meyer

GI

Ulf Elbrønd

Lokale og Anlægsfonden

Esben Danielsen

Lokale og Anlægsfonden

Projektgruppe

Marianne Kofoed

BEVICA

Thomas Winther

DTU Diplom, Ballerup Campus

John Paulin Hansen

DTU Management

Arne Rahbek

Foreningen Gaarslevhallen

Søren Meyer

GI

Morten Bilde

Juul & Frost

Anders Hermund, Adjunkt

KADK – Arkitektskolen

Lars Klint, Lektor

KADK – Arkitektskolen

Ture Bundgaard

KADK – Arkitektskolen

Masashi Kajita

KADK – Arkitektskolen

Robert Miller

KEA

Flemming Overgaard Andersen

Keingart

Inge Linda Wilms

KUA Institut for Psykologi

Thomas Grage

Københavns Kommune

Ulf Elbrønd

Lokale og Anlægsfonden

Esben Danielsen

Lokale og Anlægsfonden

Thomas Zoëga Ramsøy

Neurons Inc

Andres Bastholm

Rambøll

Nicolaj Hvid

Saint-Gobain

Peter Hedegaard

Saint-Gobain – Isover

Martin Virenfeldt

Seroius Games interactive

Jakob Østergård

UCS – Utopian City Scape

Jette Vindum

Vejle Kommune

Mads Dines Pedersen

VIA University College Viborg

Kjeld Svidt

Aalborg Universitet

Tim Nørlund Jensen

Aarstiderne

Følgegruppe

Hannes Becker

Absolute Zero

Michael Justin Stroh

AI

Liselott Steenfeldt

Alexandra instituttet

Mikkel Mikkelsen Printz

Arkitema (Århus)

Thomas Graabæk

BIM Equity

Torben Klitgaard

BLOXHUB

Frederik Tauber

BLOXHUB

Graves Simonsen

Bygherreforeningen

Hanne Ullum

Bygherreforeningen

Line Maj Aagren

Bygherreforeningen

Jesper Veber Jeppesen

Bygkontrol

Theis Madsen

CopenReality

Bo Højer Damsted

COWI

Nina Sonne Nikolaisen

COWI

Jørgen Stor Emborg

COWI

Maiken Nicolaisen

DAC

Peter Andreas Sattrup

Danske ARK

Lars Emil Kragh

Danske ARK

Tony Bech

Danske Handicaporganisationer

Jakob de Lemos

Eye Reply

Louise Work Havelund

Fitness for alle (BARK rådgivning)

Andreas Lauesen

Force4

Inge Ebbensgaard

FRI

Claus Bjarne Christensen

Handiplan Plus

Omar Dabaan

HLA

Pernille Hagedorn-Rasmussen

IDA byggeri

Kasper Lynge Jensen

Ingeniørskolen Aarhus

Kim Bleshøy Nielsen

Intertisement

Nina Lærke Lerbæk Marcussen

ITU studerende

Nermin Osmanagic

Juul & Frost

Olga Popovic Larsen

KADK – Arkitektskolen

Anette Kreutzberg

KADK – Arkitektskolen

Daniel Tissot Skafte

KADK – Arkitektskolen

Thomas Chevalier Bøjstrup

KADK – Arkitektskolen IBT

Claudio Spaziani Testa

KEA

James Harty

KEA

Jeppe Grinderslev

Khora VR

Jakob Le Klint

Kuben Management

Malene Højland Pedersen

Københavns Kommune

Mikkel Sølbeck

Københavns Kommune Byplan Nord

Martin Blaaberg

Link Arkitekter

Peter Flaccus Poulsen

Link Arkitekter

Ingeborg Okkels

Lydværk

Ulla Eikard

Medlem af byplanarkitekt

Victor Linus Engels

Mikkelsen Arkitekter

Viet Tuan Paul Pham

MT Højgaard

Golam Sadeghnia

OKTO Acoustics

Michael Schwartz

Project Spine

Kiki Gyldenvang Steffensen

Rambøll

Bo Grave

Rambøll

Malte Harrig

Rambøll / KADK

Per Schulze

RealDania

Lennie Clausen

RealDania

Sidse Grangaard

SBi

Jan Fuglsig Lambrecht

SBi

 Niels Halldor Berthelsen

SBi

Lars Brorson Fich

SBi, AAU, København SV

Anders Heeland Madsen

Schønnherr

Brandur av Reyni Olsen

Selmar Nielsen Arkitektur

Simon Egenfeldt Nielsen

Serious Games

Peter Nørkjær Gade

UCN – Teknologi

Jacob Holm Guldvang

UCN – Teknologi

Martin Dyhrberg

UCS – Utopian City Scape

Arne Cermak Nielsen

Urban Power (BVCA)

Marianne G. Thomsen

UX Designer

Søren Nielsen

Vandkunsten

Allan Obling

VARC

Nicolas Roy

Velux

Lone Feifer

Velux

Torsten Sack-Nielsen

VIA University College Viborg

Lotte Thøgersen

VIA University College Viborg

Michael Mullins

Aalborg Universitet

Claus Brøndsted Madsen

Aalborg Universitet

Per Kortegaard

Aarhus Arkitektskole

Katrine Kristensen

Aarstiderne

Mads Carlsen

Aarstiderne

Morten Fischer Pedersen

Aarstiderne

Jannik Ahlgrimm

Aarstiderne

Anders Høeg Nissen

Journalist